Ustájení

12. listopadu 2011 v 10:32 | Steeple (Dede)
Nabízíme ustájení soukromých koní v areálu stáje Blue Star.
Stáj se nachází na okraji Prahy, v malé části v Kyjích, kde jsou pro koně ideální podmínky jak v létě, tak v zimě. Boxy jsou nově udělané, udržované a v zimě vytápěné. Ve stáji není vlhko ani zima.
Nedaleko je velký rybník s ostrůvkem, kam chodíme plavit koně. Hned za areálem jsou louky a pole, kde se úžasně tryská na koních. Dále je k dispozici kruhová jízdárna, hala, venkovní jízdárna, skokový materiál, drezúrní písmena, toaleta, klubovna i samostatná skříňka, kde můžete mít uložené své věci. Sedlovna je samozřejmostí. Podestýláme slámou i pilinami, můžete si vybrat.
Pokud si vyberete pastevní ustájení, v každém výběhu je vždy dostatek sena, vody, solný liz a také vystlaný teplý a neprodyšný přístřešek.
V ceně je započteno denní místování, pouštění koní do výběhu, krmení ráno a večer a neustálý přístup k senu a vodě. V ceně nejsou zarnuty veterinární a kovářské kontroly ani speciální vitamíny.

Klasický box 4×4m .......... 3.ooo Kč | měsíc
Pastevní ustájení ............ 2.ooo Kč | měsíc
Speciální požadavky ........ 5.ooo Kč | měsíc
Pro členy máme speciální nabídku, a to zlevnění všech typů ustájení o 5oo Kč!

Pokud budete mít zájem o ustájení, kontaktujte nás na e- mailu dede.stinglova@gmail.com . Budeme rádi za jakýkoliv kontakt. Garantujeme nejvyšší kvalitu krmiva i nejodbornější zacházení s Vaším koněm.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama