Únor 2012

Stablíci ve sněhu

15. února 2012 v 12:51 | Steeple (Dede) |  Fotogalerie
Potřebovala jsem nafotit nějaké stablíky do profilů a S/D Listu, na kterém makám, tak jsem se rozhodla že Vám ty fotky hodím i sem :)


Sunny v prvním 'pořádném' sněhu :)

12. února 2012 v 14:53 | Steeple (Dede) |  Fotogalerie
Napadl snížek a tak se vydal Sunny na výpravu po znasněženém výběhu :)


Podzimní fotky Rajčátka

10. února 2012 v 23:02 | Steeple (Dede) |  Fotogalerie
Mám tu pár starších podzimních fotek našeho Rajčete, jsou takové smutné, bez života.. ale podle mě dokonale vystihují tu podzimní - zimní náladu.


Život na BS - 1o.2.2o12

10. února 2012 v 8:42 | Steeple (Dede) |  Dny ve stáji
Ahoj všem návštěvníkům stáje Blue Star :) Zase se Vám ozývám, tentokrát z učebny techniky administrativy. Neptejte se co to je, protože bych se musela rozčílit jak příšerný tenhle předmět je. Ono se řekne - psaní všema deseti, žádný problém. Ale problém to je, nejenom na psychiku, a když před sebou máte ženskou, která nezavře klapačku, tak je to pak těžké :D Ale vrhneme se na novinky a co se u nás děje.

Venku je -20°C, koně josu zabalení v dekách a postávají ve výběhu. Voda v napáječkách zamrzla, takže musíme nosit kbelíky s vodou a máme o polovinu víc práce než normálně. I ve žlabech ve výběhu musíme vodu rozsekávat a napouštět ji trošku teplejší, aby koně nepili ledově studenou vodu v takové zimě. Prostě hrůza, ať už je léto!
Ale má to i dobrou stránku. Přes noc nám padá sníh, takže jezdíme na vyjížďky ve sněhu, to je nádhera. Koulujeme se a chodíme bruslit na led - to máme na zimě nejraději. Angie nám ukázala své umění krasobruslit, protože když byla malá, tak 4 roky bruslila. Jde jí to krásně.
Hlavní náplní tohoto článku je asi náš nový přírůstek, kterého očekáváme. Tentokrát jsme si dali opravdu zákležet a Sára s Káťou šetřily každou korunu na jejich nového závodního mazlíčka. Kátě se přímo zamilovala do předvádění koní na ruce a podobných výstavách, kdy se posuzují chody, vzhled a stavba těla koně, tak se se sestrou dohodly, že si jednoho nového koupí. Tak uvidíme 3:D

Užívejte zimu :) Steeple.

Předbězné info k CSE

6. února 2012 v 23:22 | Steeple (Dede)
Ahoj ahoj, hlasím se Vám z mobilu :) už delší dobu se chystám sepsat něco málo základního k CSE a teď jsem se k tomu konečně dokopala. Tak se na to vrhneme.

MÍSTO KONÁNÍ: CSE se jako každý rok uskuteční v prsžských Dolních Počernicích (Stará Obec 7) v penzionu Český Statek. Prostor bude jako loni poměrně velký, takže nemusíte mít strach, že by se vám vaši koníci makali po celou dobu akce v kufru :) více o místě se dozvíte zde: http://ceskystatek.cz . Datum je pevné, a to 12.5.2012.

ZÁKLADNÍ INFORMACE: Vstup je jako obvykle 15o Kč. V ceně jsou zahrnuty výhry, stuhy, kokardy, ale také pití a jídlo, které bude volně dostupné po celou dobu akce všem účastníkům ve formě obložených talířů, zeleniny a pečiva. Akce bude probíhat CCA od 11:3o do 17:oo, ale čas ještě bude upřesněn. Program akce samozřejmě bude především ve vystavovacím duchu, ale určitě se najde spoustu času pro obchůdky a příjemný "pokec" s přáteli :) pořadatelkami bude opět naše trio, Horseen, Ginny a já, Steeple.

Máte se na co tešit :) Kategorie a rozpis vložím co nevidět, omluvte mě, píši to na mobilu a asi mi upadnou všechny ruce :D Vaše Steep.

Soutěže

4. února 2012 v 20:05 | Steeple (Dede)

Schleich Fox

4. února 2012 v 16:41 | Steeple (Dede) |  Na prodej
Nabízím na prodej mnou přemalovaného Irského tinkera Schleicha - nyní je z něj vraný Shire, napodobenina Foxe Valleyho Olivera. Má 2. místo z Celebrating Live Show u Lintith v kategorii CM Schleich. Cena je proto vyšší - 200 Kč (+ poštovné, nebo je možný osobní odběr v Praze). Koníka si můžete zamluvit i na CLS, kam bych Vám ho spolu se stužkou a diplomem přivezla, ale zamluvení koníka na CLS je závazné a nedá se zrušit.
Zájemci pište na steeple@seznam.cz jen závazně!
(Strašně strašně moc se omlouvám za kvalitu fotek, ale fotila jsem jej narychlo v bytě.. Doopravdy se ani tak neleskne, je to focené s bleskem. Venku je zima :P)


Pralinka na louce

4. února 2012 v 14:45 | Steeple (Dede) |  Fotogalerie
Fotogalerie Pralinky pod sedlem, když bylo ještě relativně teplo.